2023-2024 оқу жылындағы Орыс тілі мен әдебиеті ӘБ отырысы болды

Орыс тілі мен әдебиеті ӘБ отырысы болды. Отырыс барысында бірлестік жетекшісі 1 тоқсан қорытындысы бойынша айтып өтіп, мотивациясы төмен оқушылармен жұмыс жүргізу барысы талқыланды. " Применение активных методов обучения на уроках русского языка и литературы" тақырыбында Такенова А. С баяндама оқыды. Орыс тілі сабағында технологияны қолдану және сол арқылы оқушылардың қызығушылығын оятудың  әдіс-тәсілдерін көрсетті.

Қосымшалар:

Жаңартылған күні: 03.11.2023 13:10